Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie - Tartak

 

 STYPENDIA I NAGRODY

 

NAGRODY

rok szkolny 2016/2017

   Złota Tarcza
   Lidia Nieszczerzewska
   Łukasz Bielawski
   Weronika Jurewicz
 

Lidia Nieszczerzewska

Stypendia motywacyjne za wyniki w nauce

II semestr

Klasa II Gimnazjum
1. Gałaszewska Julia - średnia ocen 5,33
2. Skorupska Magdalena - średnia ocen 5,27

Klasa VI Szkoły Podstawowej
1. Carewicz Małgorzata - średnia ocen 5,73
2. Romanowska Julia – średnia 5,64
3. Skorupska Ilona – średnia 5,45
4. Turowicz Jakub – średnia 5,0

Klasa V Szkoły Podstawowej
1. Jakubowski Piotr – średnia 5,55
2. Jasiński Jakub – średnia 5,36
3. Lipnicki Bartosz – średnia 5,0

Klasa V Szkoły Podstawowej
1. Maliszewski Filip – średnia 5,36
2. Miller Aleksandra – średnia 5,55
3. Nieszczerzewska Anna – średnia5,27
4. Baraniewicz Maja – średnia 5,55

 

Stypendia motywacyjne za wyniki w sporcie

II semestr

Klasa II Gimnazjum
1. Szulc Marzena
2. Gałaszewska Julia
3. Kowalewska Emila
4. Skorupska Magdalena

Klasa VI
1. Skorupska Ilona
2. Carewicz Małgorzata
3. Wawerska Paulina
4. Romanowska Julia
5. Jasiński Jakub
6. Turowicz Jakub
7. Wasilewski Mateusz

Klasa V
1. Lipnicki Bartosz
2. Jakubowski Piotr


 

Stypendia motywacyjne za wyniki w nauce

I semestr

Klasa III Gimnazjum
1. Nieszczerzewska Lidia- średnia ocen 5,06
2. Bielawski Łukasz - średnia ocen 5,06

Klasa II Gimnazjum
1. Gałaszewska Julia - średnia ocen 5,47
2. Skorupska Magdalena - średnia ocen 5,40

Klasa VI Szkoły Podstawowej
1. Carewicz Małgorzata - średnia ocen 5,46
2. Romanowska Julia – średnia 5,18
3. Skorupska Ilona - – średnia 5,09

Klasa V Szkoły Podstawowej
1. Jakubowski Piotr – średnia 5,27
2. Jasiński Jakub – średnia 5,00
3. Jeromin Patryk – średnia 5,27

Klasa IV Szkoły Podstawowej
1. Baraniewicz Maja – średnia 5,36
2. Maliszewski Filip – średnia 5,36
3. Miller Aleksandra – średnia 5,45
4. Nieszczerzewska Anna – średnia 5,36
 

 

Stypendia motywacyjne za wyniki w sporcie

I semestr

Klasa III Gimnazjum
1. Masalska Justyna

Klasa II Gimnazjum
1. Gałaszewska Julia
2. Skorupska Magdalena

Klasa VI
1. Skorupska Ilona
2. Carewicz Ilona
3. Martynko Kinga
4. Berus Paulina
5. Romanowska Julia

Klasa V
1. Jeromin Patryk
2. Lipnicki Bartosz
3. Jakubowski Piotr
 

NAGRODY

rok szkolny 2015/2016

 
Srebrna Tarcza
Krzysztof Jan Renowicki - śr. ocen 5,45
Michalina Hościłowicz – śr. ocen 5,18

 

Miłosz Sofiński  -  śr. ocen 5,83

 

 

Krzysztof Jan Renowicki - śr. ocen 5,45

 

1. Miłosz Sofiński
2. Jakub Jeromin
3. Julia Hościłowicz
4. Julia Józwik
1.Krzysztof Jan Renowicki
2. Michalina Hościłowicz
3. Krzysztof Lejmel

Stypendia motywacyjne za wyniki w nauce

II semestr

Klasa II Gimnazjum
1. Nieszczerzewska Lidia- średnia ocen 5,47
2. Bielawski Łukasz - średnia ocen 5,27
3. Jurewicz Weronika - średnia ocen 5,33

Klasa I Gimnazjum
1. Gałaszewska Julia - średnia ocen 5,71
2. Skorupska Magdalena - średnia ocen 5,43


Klasa V Szkoły Podstawowej
1
. Carewicz Małgorzata - średnia ocen 5,64
2. Romanowska Julia – średnia 5,45
3. Skorupska Ilona - – średnia 5,45

Klasa IV Szkoły Podstawowej
1. Jakubowski Piotr – średnia 5,45
2. Jasiński Jakub – średnia 5,36
3. Jeromin Patryk – średnia 5,36

Stypendia motywacyjne za wyniki w sporcie

II semestr

Klasa II Gimnazjum
1. Budzejko Oliwia Marta
2. Wasilewska Zuzanna
3. Pacewicz Anita

Klasa I Gimnazjum
1. Balita Natalia
2. Gałaszewska Julia
3. Kowalewska Emila
4. Skorupska Magdalena



 

Stypendia motywacyjne za wyniki w nauce

I semestr

Klasa III Gimnazjum
1. Sofiński Miłosz - średnia ocen 5,53
2. Hościłowicz Julia - średnia ocen 5,33
3. Jeromin Jakub - średnia ocen 5,20

Klasa II Gimnazjum
1. Nieszczerzewska Lidia- średnia ocen 5,20
2. Bielawski Łukasz - średnia ocen 5,13
3. Jurewicz Weronika - średnia ocen 5,27

Klasa I Gimnazjum
1. Gałaszewska Julia - średnia ocen 5,57
3. Skorupska Magdalena - średnia ocen 5,29

Klasa VI Szkoły Podstawowej
1. Renowicki Krzysztof - średnia ocen 5,45
2. Hoścłowicz Michalina - średnia ocen 5,018

Klasa V Szkoły Podstawowej
1. Carewicz Małgorzata - średnia ocen 5,36
3. Romanowska Julia – średnia 5,36

Klasa IV Szkoły Podstawowej
1. Jakubowski Piotr – średnia 5,18
2. Jasiński Jakub – średnia 5,09
3. Jeromin Patryk – średnia 5,27

 

Stypendia motywacyjne za wyniki w sporcie

I semestr

Klasa III Gimnazjum
1. Niedźwiecka Weronika
2. Wilczyńska Daria

Klasa II Gimnazjum
1. Budzejko Oliwia Marta
2. Wasilewska Zuzanna

Klasa I Gimnazjum
1. Balita Natalia
2. Gałaszewska Julia
3. Kowalewska Emila
4. Skorupska Magdalena

 

NAGRODY

rok szkolny 2014/2015

 

 

Srebrna Tarcza
Gałaszewska Julia - śr.ocen 5,73
Skorupska Magdalena – śr. ocen 5,50

 

 

Złota Tarcza
Jurewicz Szymon - śr. ocen 5,83

 

Gałaszewska Julia - śr.ocen 5,73

 

 

Jurewicz Szymon - śr.ocen 5,83

 

1. Butkiewicz Natalia
2. Gałaszewska Julia
3. Kowalewska Emilia
4. Skorupska Magdalena
5. Szulc Marzena

 

1. Cichosz Wiktoria
2. Jurewicz Szymon
3. Klimaszewski Kordian
4. Jakub Kopko

Stypendia motywacyjne za wyniki w nauce II semestr


Klasa II Gimnazjum
1. Hościłowicz Julia - średnia ocen 5,47
2. Sofiński Miłosz - średnia ocen 5,20
3. Jeromin Jakub - średnia ocen 5,26

Klasa I Gimnazjum
1. Bielawski Łukasz - średnia ocen 5,64
2. Nieszczerzewska Lidia- średnia ocen 5,50
3. Jurewicz Weronika - średnia ocen 5,36

Klasa V Szkoły Podstawowej
1. Renowicki Krzysztof - średnia ocen 5,55
2. Hoścłowicz Michalina - średnia ocen 5,27

Klasa IV Szkoły Podstawowej
1. Carewicz Małgorzata - średnia ocen 5,55
2. Romanowska Julia – średnia 5,45
3. Skorupska Ilona - średnia ocen 5,27

 Stypendia motywacyjne za wyniki w nauce I semestr

Klasa III Gimnazjum
1. Jurewicz Szymon - średnia ocen 5,20

Klasa II Gimnazjum
1. Sofiński Miłosz - średnia ocen 5,46
2. Hościłowicz Julia - średnia ocen 5,33
3. Jeromin Jakub - średnia ocen 5,06

Klasa I Gimnazjum
1. Nieszczerzewska Lidia- średnia ocen 5,64
2. Bielawski Łukasz - średnia ocen 5,46
3. Jurewicz Weronika - średnia ocen 5,14

Klasa VI Szkoły Podstawowej
1. Gałaszewska Julia - średnia ocen 5,63
2. Butkiewicz Natalia - średnia ocen 5,45
3. Skorupska Magdalena - średnia ocen 5,27

Klasa V Szkoły Podstawowej
1. Renowicki Krzysztof - średnia ocen 5,45
2. Hoścłowicz Michalina - średnia ocen 5,09

Klasa IV Szkoły Podstawowej
1. Carewicz Małgorzata - średnia ocen 5,45
2. Skorupska Ilona - średnia ocen 5,36
3. Romanowska Julia – średnia 5,27

 

Stypendia motywacyjne za wyniki  w       sporcie II semestr


Klasa V Szkoły Podstawowej
1. Renowicki Jan Krzysztof
2. Hościłowicz Michalina
 

Stypendia motywacyjne za wyniki w sporcie I semestr

Klasa III Gimnazjum
1. Ołów Anna

Klasa II Gimnazjum
1. Hościłowicz Julia
2. Niedźwiecka Weronika
3. Wilczyńska Daria

Klasa I Gimnazjum
1. Budzejko Oliwia Marta
2. Pacewicz Anita
3. Wasilewska Zuzanna

Klasa VI Szkoły Podstawowej
1. Balita Natalia
2. Kowalewska Emilia
3. Gałaszewska Julia
4. Skorupska Magdalena

NAGRODY

rok szkolny 2013/2014

 

Odznaka Srebrna Tarcza

1. Bielawski Łukasz
2. Nieszczerzewska Lidia
3. Jurewicz Weronika
4. Łuckiewicz Julia
5. Budzejko Oliwia Marta
 

1. Bielawski Łukasz

1. Bielawski Łukasz
2. Nieszczerzewska Lidia
3. Jurewicz Weronika
4. Łuckiewicz Julia
   

Stypendia motywacyjne za wyniki w nauce
za II semestr


Klasa II Gimnazjum
1. Jurewicz Szymon - średnia ocen 5,40

Klasa I Gimnazjum
1. Jeromin Jakub - średnia ocen 5,36
2. Hościłowicz Julia - średnia ocen 5,43
4. Sofiński Miłosz - średnia ocen 5,57

Klasa V Szkoły Podstawowej
1. Gałaszewska Julia - średnia ocen 5,73
2. Butkiewicz Natalia - średnia ocen 5,64
3. Skorupska Magdalena - średnia ocen 5,36

Klasa IV Szkoły Podstawowej
1. Renowicki Krzysztof - średnia ocen 5,49
2. Hoścłowicz Michalina - średnia ocen 5,09

Stypendia motywacyjne za wyniki w nauce
za I semestr


Klasa II Gimnazjum
1. Jurewicz Szymon - średnia ocen 5,27

Klasa I Gimnazjum
1. Jeromin Jakub - średnia ocen 5,43
2. Hościłowicz Julia - średnia ocen 5,43
3. Józwik Julia - średnia ocen 5,21
4. Sofiński Miłosz - średnia ocen 5,20

Klasa VI Szkoły Podstawowej
1. Bielawski Łukasz - średnia ocen 5,75
2. Nieszczerzewska Lidia - średnia ocen 5,50
3. Jurewicz Weronika - średnia ocen 5,13
4. Łuckiewicz Julia - średnia ocen 5,00

Klasa V Szkoły Podstawowej
1. Gałaszewska Julia - średnia ocen 5,64
2. Butkiewicz Natalia - średnia ocen 5,55
3. Skorupska Magdalena - średnia ocen 5,27
4. Wasilewski Jakub - średnia ocen 5,00

Klasa IV Szkoły Podstawowej
1. Renowicki Krzysztof - średnia ocen 5,27


 

 

Stypendia motywacyjne za wyniki w sporcie
za II semestr


Klasa II Gimnazjum
1. Ołów Anna

Klasa I Gimnazjum
1. Wilczyńska Daria
2. Hościłowicz Julia
3. Niedźwiecka Weronika

Klasa V Szkoły Podstawowej
1. Gałaszewska Julia
2. Balita Natalia
3. Butkiewicz Natalia
4. Skorupska Magdalena

Klasa IV Szkoły Podstawowej
1. Hościłowicz Michalina
2. Renowicki Krzysztof
 

Stypendia motywacyjne za wyniki w sporcie za I semestr


Klasa II Gimnazjum
1. Ołów Anna

Klasa VI Szkoły Podstawowej
1. Budzejko Oliwia Marta

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2016 by ZS Plociczno RL