:: HOME :: AKTUALNOŚCI :: OGŁOSZENIA :: FOTO GALERIA :: KONTAKT ::

 

Mamy zaszczyt zaprosić na wystawę prac uczestników zajęć pracowni makro- i mikrofotografii Marka Misia pod tytułem Małe czy wielkie? Z obiektywem w mikroświaty.  Kolejna już wystawa uczestników zajęć prezentuje fotografie ośmiorga autorów, w tym naszego ucznia Bartosza Baraniewicza ucznia klasy III Gimnazjum. Wernisaż odbędzie się w piątek, 11.09.2015 o godz. 17:00

Wystawę można obejrzeć w galerii Chłodna 20, ul. Noniewicza 71. Wystawa czynna jest do 4.10.2015. Wstęp wolny.

Julia Gałaszewska – pasjonatka siatkówki i gier planszowych. W II Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Munchkina była najmłodszym uczestnikiem i zajęła trzecie miejsce.

Michalina Hościłowicz – skromna dziewczyna, której pasją jest żeglarstwo. Jest członkiem UKŻ Grot Suwałki. W sierpniu 2014 roku w klasie Cadet na XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży wywalczyła brązowy medal w parze z Dorotą Bagan.

Maciek i Michał Tasior ( uczniowie kl III i IV) - są zawodnikami Klubu Rowerowego MTB Suwałki. Ich pasją jest kolarstwo.

Maciek :
- I miejsce w XIX Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Górskim Family CUP 2014
- III miejsce ,,Na Tatarskim Szlaku" kategoria Mini Dzieci Chłopcy
- II miejsce Mistrzostwa w Jeździe na Czas MTB kategoria Mini Dzieci Chłopcy
- WICEMISTRZ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
Michał:
- III miejsce w kategorii Żak, Maraton ,,Na Tatarskim Szlaku"
- II miejsce Maraton kresowy w Puszczy Augustowskiej
- MISTRZ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO (XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Kolarstwie Górskim Family Cup 2014)

Eryk Martynko - jego pasją jest żeglarstwo. W 2012 roku zajął czwarte miejsce w Mistrzostwach Świata  w Australii , w klasie Cadet. W dniach 13-15 Czerwca 2014 w Starym Folwarku odbyła się kolejna edycja regat o Puchar Prezydenta Miasta Suwałki. W regatach wystartowało stu sześciu zawodników w klasie Cadet z całej Polski i dwudziestu sześciu zawodników w klasie Optimist. Eryk wraz z kolegą Ćwikowskim Pawłem ( UKŻ GROT OSiR Suwałki) zwyciężyli w kategorii do 14 lat.
 

Konrad Wasilewski - uczeń kl III
Zawodnik LMUKS ,,Olimpik" Suwałki


III miejsce w Otwartym Turnieju Integracyjnym dzieci w zapasach.

 

 

 

 

copyright © 2013 ZS.Płociczno - Tartak, RL