:: HOME :: AKTUALNOŚCI :: OGŁOSZENIA :: FOTO GALERIA :: KONTAKT ::

KONKURSY

> Aktualności
> Kadra
> Historia
> Foto Galeria
> Archiwum
> Gazetki
> Uczniowie
> Nauczyciele
> Linki
> UKS Sprint
> Kontakt
> Video
> Projekty - Akcje                > Punkt Przedszkolny
> Strona główna
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

17 czerwca 2013 roku w Cinema Lumiere w Suwałkach odbyła się uroczysta gala IV edycji konkursu filmowego "Prosto ze szkoły". Organizatorami konkursu był Komendant Miejski Policji w Suwałkach, Prezydent Miasta Suwałki i Starosta Suwalski.

Celem konkursu skierowanego do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych było m.in. kreowanie pozytywnych wzorców społecznych, promowanie zdrowego stylu życia oraz propagowanie zasad bezpiecznych zachowań. Uczniowie mieli za zadanie przygotować materiał filmowy przedstawiający sytuację w obszarze bezpieczeństwa uzupełnionego odpowiednim hasłem lub poradą.

Na tegoroczny konkurs wpłynęło 26 filmów, w tym 2 z Gimnazjum im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak. Jury nagrodziło 6 filmów i przyznało dwa wyróżnienia, które trafiły do Płociczna.

Wyróżnienia

Zespół I

Film pt.: Nieroztropny Romeo

Michał Romanowski – kl.I Gimnazjum z Zespołu Szkół im.Lotników Polskich w Płocicznie Tartak

Szymon Jurewicz - kl.I Gimnazjum z Zespołu Szkół im.Lotników Polskich w Płocicznie Tartak

Opiekun Katarzyna Gałaszewska

zespół II

Film pt.: Smok

Wiktoria Cichosz – kl.I Gimnazjum z Zespołu Szkół im.Lotników Polskich w Płocicznie Tartak

Martyna Kolenkiewicz - kl.I Gimnazjum z Zespołu Szkół im.Lotników Polskich w Płocicznie Tartak

Opiekun Katarzyna Gałaszewska

Gratulujemy naszym laureatom konkursu plastycznego Gazety Współczesnej - "Wielkanocny zajączek" - Lidia Nieszczerzewska - I miejsce, Rafał Chołodowski, Eryk Martynko - wyróżnienie...

Gratulujemy !

Julii Hościłowicz kl.VI - laureatce Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z jęz. angielskiego oraz Miłoszowi Sofińskiemu kl. VI - finaliście Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii.

 

 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Wyniki Eliminacji Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbyły się dnia 25.03.2013 r. o godz. 1000 w Zespole Szkół im. Lotników Polskich w Płocicznie - Tartak.

I miejsce - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - Przebród

II miejsce - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - Płociczno - Tartak

 

Eryk Martynko ucz. kl. VI zajął czwarte miejsce w Mistrzostwach Świata 2012 w Australii , w klasie Cadet. Gratulujemy !!!

Julia Gałaszewska kl.4 została wyróżniona w konkursie na film krótkometrażowy lub prezentację multimedialną pn.: „BABCIA, DZIADEK I JA”. Konkurs zorganizował Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku włączając się w obchody Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej 2012. Gratulujemy !

Szymon Jurewicz kl. VI został laureatem ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Dzieci przeciw przemocy" zorganizowanego przez Zakład Zintegrowanej Opieki Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty. Konkurs dotyczył problematyki związanej z zagrożeniami wynikającymi z narkomanii, alkoholizmu, agresji i przemocy. Ma służyć przeciwdziałaniu tym zagrożeniom. Gratulujemy !

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Jestem Polakiem – Symbole Narodowe w Moim Życiu” /9 maja 2012 /
W bieżącym roku szkolnym Podlaski Kurator Oświaty zaprosił dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym „Jestem Polakiem – Symbole Narodowe w Moim Życiu”. Na konkurs wpłynęły 734 prace z 95 placówek. Nasze uczennice - Martyna Pacewicz (kl.V) i Wiktoria Cichosz (kl.VI) otrzymały wyróżnienia. Gratulujemy. Prace konkursowe będą eksponowane 2 i 3 maja w czasie Obchodów Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Wojewódzkich Obchodów Narodowego Święta 3 Maja.  

 

copyright © 2013 ZS.Płociczno - Tartak, RL