:: HOME :: AKTUALNOŚCI :: OGŁOSZENIA :: FOTO GALERIA :: KONTAKT ::

SZKOŁA Z KLASĄ

W roku szkolnym 2002/2003 wzięliśmy udział w akcji „Szkoła z klasą". Była to akcja Gazety Wyborczej, portalu Gazeta.pl i Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego. W wyniku całorocznej pracy uczniów, rodziców i nauczycieli zrealizowaliśmy sześć zadań i otrzymaliśmy jako jedna z 3118 szkół w Polsce tytuł "Szkoły z klasą" i certyfikat z numerem 2359/2003.
 

 

Zadania, które zrealizowaliśmy, to:
1. Lepiej przygotować do egzaminów.
Zespół zadaniowy składał się z nauczyciela języka polskiego mgr Ewy Białaszczyk - szefa zespołu i nauczyciela matematyki i informatyki mgr Katarzyny Gałaszewskiej.
2. Czy na pewno oceniamy sprawiedliwie?
Zespół zadaniowy składał się z nauczyciela nauczania zintegrowanego mgr Jadwigi Kowalewskiej - szefa zespołu i nauczyciela języka polskiego mgr Ewy Białaszczyk
3. Festiwal nauki.
Zespół zadaniowy składał się z nauczyciela wychowania przedszkolnego mgr Wiesławy Radzewicz - szefa zespołu, nauczyciela matematyki i informatyki mgr Katarzyny Gałaszewskiej, nauczyciela nauczania zintegrowanego mgr Renaty Laszkowskiej i nauczyciela historii i sztuki mgr Zofii Nalepy.
4. Nasza mała i wielka ojczyzna.
Zespół zadaniowy składał się z nauczyciela historii i sztuki mgr Zofii Nalepy - szefa zespołu i nauczyciela języka polskiego mgr Ewy Białaszczyk.
5. Nasz szkolny kodeks.
Zespół zadaniowy składał się z nauczyciela języka polskiego mgr Ewy Białaszczyk - szefa zespołu i nauczyciela nauczania zintegrowanego mgr Jadwigi Kowalewskiej.
6. Więcej kultury.
Zespół zadaniowy składał się z nauczyciela nauczania zintegrowanego mgr Renaty Laszkowskiej - szefa zespołu i nauczyciela nauczania zintegrowanego mgr Elżbiety Mioduszewskiej.


 

copyright © 2013 ZS.Płociczno - Tartak, RL